Fast&Fastest

Klub Maniaków Motoryzacji


#1 2008-02-03 22:20:45

Nerwusek

Gość

Spacerek na komende

Mam taki pomysl, dla wielu moze zdac sie chory albo i nie...
Moze umowilibysmy sie na rozmowe z komendantem policji w nmr...? Moze bysmy sie dowiedzieli czemu tak nas oraja caly czas i moze tez powiedzieli by nam co ich w nas boli i czemu tak nas nie lubia... Mozna byloby porozmawiac o jakis imprezach w przyszlosci czy cos w tym stylu... Sa przerozne tematy ktore mozna byloby poruszyc i mozliwe ze po takiej rozmowie nie patrzyli by na nas jak na jakis ludzi ktorych z zoo wypuscili tylko na ludzi z ktorymi mozna porozmawiac i dojsc do jakiegos porozumienia
Jaka jest wasza opinia na ten temat? dzialamy cos czy dajemy sobie siana?

Pozdro

 

#2 2008-02-03 22:29:53

Masta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Spacerek na komende

Co do imprez i tym podobnych to dobry pomysł
Ale za karanie mandatami to chyba wiesz czemu ? Szyba jazda

Offline

 

#3 2008-02-03 22:35:06

pawel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 131
Punktów :   

Re: Spacerek na komende

ja jak cos to sie pisze na to masta tu juz chyba nawet nie chodzi o szybka jazde oni powoli sie przypierdalaja do wszystkiego dzis jak stalismy na rocha to co chwila krazyli i tylko sie patrzyli komu tu mozna laurke dac w prezencie

Offline

 

#4 2008-02-03 22:35:17

Junior

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 185
Punktów :   

Re: Spacerek na komende

hmmm nielubie tych pedałow i niebede im wchodził w dupe !!!

Offline

 

#5 2008-02-03 23:15:39

Nerwusek

Gość

Re: Spacerek na komende

Nikt ich nie lubi, ale jak cos nie musimy isc do nich by sie polubic tylko zeby dowiedziec sie za co tak sie czepiaja i czemu... Przeciez to jest przegiecie co oni tworza... Np za to ze my nie stoimy w liniach na placu jest 50zl i 1pkt a oni co? Bezkarnie moga sobie tak stawac jak im sie podoba?? Albo jestesmy rowni albo nie... Ponoc prawo dla wszystkich jest takie samo a w nmr robi sie istne eldorado... Policja moze wszystko a zwykly obywatel nie moze nic... Niedlugo bedzie 3ba dzwonic na 112 albo 997 i zapytac sie o pozwolenie wyjscia z domu...
Ta swoja laurke to wiem za co dostalem i za to akurat do nich pretensji nie mam...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lksmordarka.pun.pl www.narutoakatsuki.pun.pl www.legenda-shinobi.pun.pl www.server123.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl